דיסק און קי כאמצעי פרסום וקידום מכירות בעידן החדש

ללא קשר האם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או חובק עולם עם מספר לא מבוטל של עובדים, עדיין תצטכרו לגייס לקוחות חדשים וגם לשמור על לקוחות קיימים – איך תעשו זאת בצורה היעילה ביותר אם זה מבחינת עלות תועלת ואם זה מבחינת תרומה ללקוח שלכם ?

האמת קיימות דרכים שונות, כאשר אנו מדברים על עולם הפרסום, אשר כולל לעיתים אפשרויות מגוונות, אך השאלה האם כל אחת מאפשרויות אלו אכן יכולות להתאים לנו בכל נקודת זמן של פיתוח עסקי ?

ללא ספק לא הכל יכול להתאים מסיבות שונות, אך קיימת דרך מאוד מעניינת שבשנים אחרורות רק תופסת תאוצה רבה ומקבלת פנים חדושת – פרסום ומיתוג עסקי על גבי דיסק און קי מעוצב.

כן, כן – שמעתם (קראתם נכון) – פרסום העסק שלכם על גבי פלסטיק קטן (שלעיתים מיוצר גם בגוף נירוסטה על מנת להעניק לו מראה מרשים).

רק תחשבו על האוצמה הטמונה בגישה שכזו!

על גבי הגוף הפלסטי או על גבי גוף עשוי מנירוסטה מתנוסס הלוגו שלכם עם סיסמא שקוראת ללקוח להיזכר בכם בכל פעם מחדש ברגע שהוא שולף את הדיסק הקטן במטרה להשתמש במידע ששמור על גביו.

כאן אוצמתו של הדיסק לא מסתיימת אלא רק מתחילה!

חישבו כעת על המצב בו פעולת השימוש במידע שעל הדיסק מתרחשת לעיניי הלקוח של הלקוח שלכם – נוצר מצב שבלי שהתכוונתם לכך (או שבעיודעין) חשפתם את העסק שלכם לעיניי צד שלישי שבבוא העת יכול לפנות אליכם עם בקשת הצעת מחיר – כן, מסכים – זה פלא של ממש אופן  השימוש בדיקס און קי.

אם חשבתם שכאן הסתיימו הנפלאות של השימוש בדיסק – טעות בידיכם – ממשיכים!

בעת פנייתכם לבית העסק שמייצר דיסקים מסוג כזה, בהחלט תוכלו לבקש להוסיף על הדיסק מצגת קטנה על העסק שלכם, אשר תוכל להיות מופעלת בצורה אוטומטית לחלוטין בעת חיבור של DISC ON KEY אל החיבור מסוג USB  במחשב.

מערכת הפעלה תידע להתייחס אל הקבצים שעל גבי הדיסק בצורה אוטומטית לחלוטין ועל גבי מסך המחשב תופיע מצגת מרהיבה עם מוצרים או שרותים של בית עסקיכם.

מה אתם אומרים – אהבתם רעיון שתואר במאמר זה ? – מניח שכן.

אז למה אתם מחכים? – פנו עוד היום לחברה שעוסקת בתחום וספרו לה על הצריכים של בית העסק שלכם ואנשי מכירות מיומנים יידעו להתאים עבורכם ולייעץ לכם מהו פתרון הכי טוב לדרישות שלכם.

קצת היסטוריה: אני זוכר שבשנות ה-90 העליזות היה נהוג לעשות את אותו הדבר, אך על גבי דיסקים סי די רום (CD-R) – בביקור בתערוכות שונות הייתי חוזר עם עשרות דיסקים כאלו, דבר שהצריך עם הזמן מקום אחסון רב, אך היום זה הרבה יותר פשוט ולא מצריך מקום רב לאסון שלהם וחישבו לרגע שיהיה ניתן לאחסן על הדיסקים אלו גם חומר נוסף, מה שלא היה ניתן על גבי דיסקים סי די רום (CD-R).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
דיסק און קי כאמצעי פרסום וקידום מכירות בעידן החדש, 10.0 out of 10 based on 1 rating

הוספת תגובה