אינטרטק בניית אתרים

חברת אינטרטק בניית אתרים בראשותו של שי גלילי החלה דרכה בארצות הברית בשנת 1998 עת החל את לימודיו בתחום והתהווה למקצוען ומיומן בתחום.

אינטרטק בניית אתרים שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה שירות מקצועי, אמין ורחב מימדים באופן אשר יאפשר מיקסום הפוטנציאל הגלום באתר אינטרנט והרשת בכלל.

לצורך מימוש חזון זה עובדי החברה המומחים, שוקדים באינטרטק בניית אתרים ימים כלילות כדי להביא ללקוחות החברה את קידמת הטכנולוגיה תוך כדי מתן דגש על קלות התפעול כמו גם תמיכה וליווי אישי לאורך כל הדרך וגם לאחריה.

בחברת אינטרטק בניית אתרים תהליך בניית האתר ועיצובו חל בשלב האסטרטגי בו מחליט הלקוח על בניית האתר. אינטרטק בניית אתרים תורמת מניסיונה לפיתוח העסקי באמצעות מתן כלים ועצות המושתתות על שנים של ניסיון והצלחה בתחום.

בניית האתר מתבצעת בקפידה עד לשביעות רצונו המוחלטת של הלקוח ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים פרטיים ועסקיים כאחד, המגיעים ממגוון רחב של תחומים: קוסמטיקה, פורטל חתונות, בעלי מקצועות חופשיים, מוצרי ים המלח, תשמישי קדושה ועוד ועוד.

בהתאם לתכתיבי העידן החדש באינטרנט, אינטרטק בניית אתרים מציעה פתרונות עסקיים משולבים לאתר האינטרנט אשר נבנה כגון פרסום וקידום האתרים במנועי חיפוש המתבצע במומחיות רבה, תוך זמן מועט לקוחותיה של אינטרטק בניית אתרים רואים את הקידום בגוגל מתבצע הלכה למעשה ונהנים מגידול משמעותי בהכנסות הנובע מכך.

אינטרטק בניית אתרים מכירה בכוחו של ידע לפיכך, פתחה את שערי "מכללת אינטרטק בניית אתרים" לכל המעוניין לבנות אתר באופן עצמאי ולכל מי שרוצה להרחיב ולהעמיק את הידע והכלים בתחום בניית האתרים. הקורסים מודרכים על ידי טובי המדריכים אשר הינם בעלי ניסיון וותק הן בתחום בניית האתרים ועולם האינטרנט בכלל והן בתחום ההוראה הפורונטאלית.

אינטרטק בניית אתרים חורטת על דגלה לספק פתרונות איכותיים וקלים לעסקים ולסייע להם ליהנות מהכלי החשוב ביותר של תקופה זו- האינטרנט.

אמינות מהווה כחלק בלתי נפרד מהמקצוענות הבלתי מתפשרת של אינטרטק בניית אתרים, שני אלו יחד הולידו וממשיכים להוליד אלפי לקוחות מרוצים הנהנים מחברה אשר כל הנדרש לבעל אתר נמצא תחת קורת גג אחת. זאת, תוך כדי שהיא קשובה לצרכי הלקוח ובונה עבורו את המענה האולטימטיבי מבחינת הזמן, העלות והתוצר המוגמר: אתר אינטרנט, הגדלת נתח ההכנסות ושביעות רצון נמשכת ונמשכת.

לאתר של אינטרטק בניית אתרים www.inter-tech.co.il

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

אין אפשרות להוסיף תגובה.