אורן רוז ער יזמות עסקית, יעוץ עסקי

אורן רוז ער יעוץ עסקיאם יש לך עסק או שבכוונתך לפתוח אחד, אני מקווה שברור לך שעסק מרוויח זה תנאי בסיסי לקיום העסק שלך. לצערי, אני רואה יזמים ובעלי עסקים שמשקיעים כסף, זמן ואנרגיה מבלי לראות ברכה בעמלם.

לי קוראים אורן רוז ער ואני מיעץ ומלווה יזמים ובעלי עסקים בהקמה, בשיווק ובגיוסי כספים. מאחורי נסיון רב בהקמת עסקים שונים (מחברות המספקות שירותים ועד חברות סטארט אפ טכנולוגיות) בנוסף, ליוויתי חברות ועסקים רבים בשלבים שונים של חייהן. היום אני משתמש בנסיון הרב שרכשתי כדי לעזור לבעלי עסקים להרוויח יותר ולא פחות חשוב – לחסוך כסף בפיתוח יוזמות חדשות.

כיזמים, אנחנו רואים מול עינינו את ההזדמנות ואת הפוטנציאל. עם זאת, לפני נכנסים למחויבות כספית ורגשית, אני מזמין אותך לבדוק אתי את הרעיון, השוק, הטכנולוגיה, המודל העסקי והתכנית השיווקית. חבל לגלות שהמודל העסקי אינו רווחי או שהשיווק יקר מדי אחרי שכבר נעשו השקעות בעסק.

מתוך הרצון לעזור ליזמים ולעסקים לשפר את התוצאות העסקיות, אני פועל במסגרת החונכות העסקית של משרד התעשיה המסחר והתשתיות. מסגרת זו נועדה לתמוך בעסקים קטנים ובינונים ע"י סבסוד חונכות עסקית של חונכים מוכרים. מסגרת זו מאפשרת להוזיל במידה משמעותית את שירותי היעוץ לעסקים וליזמים.

בין אם יש יוזמה חדשה על הפרק או רצון לשפר את תוצאות העסק הקיים, אני מזמין אותך לעבוד אתי. בין התחומים בהם אני מיעץ ומלווה את לקוחותי אפשר למצוא:

  • גיבוש רעיונות חדשים
  • בדיקת התכנות עסקית וטכנולוגית
  • מחקר שוק
  • בנית תכנית שיווקית או תכנית עסקית
  • גיוס כספים

סדנאות במגוון תחומים – פיתוח מנהיגות, חדשנות ארגונית ועוד…

לאתר של אורן רוז ער יזמות עסקית, יעוץ עסקי, הקלידו כתובת www.orenrose.com

הפרויקט הסתיים

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
אורן רוז ער יזמות עסקית, יעוץ עסקי, 10.0 out of 10 based on 1 rating

אין אפשרות להוסיף תגובה.